Clıcks’us Akademi Katılımcılarına 1 Yıllık Screamıng Frog SEO Spıder Lisansı Hediye!

Screaming Frog tarafından piyasaya sürülen ve bugün sektördeki en iyi oyunculardan biri haline gelen Screaming Frog SEO Spider; çeşitli analitik ve denetim araçlarına sahip çok yönlü bir web sitesi tarayıcısıdır. Web sitelerinin arama motoru botları tarafından taranmasını ve dizine eklemesini kolaylaştıracak bir site yapısına ulaşması için kullanılır.

Clicks’us Akademi eğitimlerine katılarak 1 yıl boyunca kullanabileceğiniz Screaming Frog SEO Spider Lisansı’na ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz.

scf 1
scf analiz
Clıcks’us Akademi Eğitim Anlayışımız

Eğitim anlayışımızı sektörün dinamikleri ve markaların beklentileri ile doğrudan örtüşecek bir yapıda kurguladık.

Yaygın olan ‘Öğret, Geç’ yaklaşımını kabul etmedik. ‘Öğret, Pekiştir, Takip Et, Destek Ol’ yaklaşımını geliştirdik. Bu anlayışı yardımcı araçlar ile destekledik.

İşin hamuruna elini sokan uzmanlar olarak teorik bilgilerin yanı sıra, dijital dünyanın pratik gereksinimlerini kazandırmayı en temel hedeflerimizden birisi olarak gördük.

Katılımcılarımıza sadece ders saatlerinde öğretilenler ile yetinmektense; kendilerini geliştirmelerine yardımcı olacak, ilgilerini ve yeteneklerini keşfetmelerine imkan sağlayacak ortamı hazırlamayı amaçladık.

Dijitalde mevcut olabilecek her problemi bir ‘sorun’ olarak değil, çözülmeyi bekleyen bir challenge olarak tanımladık. Bu geliştirici zihin yapısını her katılımcımıza kazandırmayı görevimiz olarak tanımladık.

Clicks'us Akademi Ücretsiz Screaming Frog Lisansı

Bilgi ve İşbirliği ile Güçlenen Dijital Bir Topluluk: Clicks'us Akademi #DigitalMinds

0
Fikirlerinizi paylaşın, içeriğimize katkıda bulunun.x

SİZİ ARAYALIM


    SİZİ ARAYALIM

    Eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için formu doldurabilirsiniz