clicksus-biz-kimiz
Hakkımızda

Biz Kimiz?

Clicks’us Digital olarak 2016 yılında kurulduk. 360 derece hizmet anlayışını benimseyen bir dijital performans ajansı olarak ‘Kaybolma, görün!’ mottosuyla yola çıktık. 20+ sektörde, lider markalar ile birlikte çalıştık. Bu uzun süreçte kazandığımız tüm tecrübelerle Clicks’us Akademi’yi kurduk. Bütün bilgilerimizi, 7 yılda edindiğimiz sektör iç görülerini, başarılı bir dijital performans ajansının ‘çalışan’ kampanyaları nasıl kurguladığını size öğretmek için sabırsızlanıyoruz. Eğitim sonrasında katılmaya hak kazanacağınız ve birbirimizi geliştirmeye devam edeceğimiz Discord topluluğumuz ile kariyer yolculuğunuzun her aşamasında yanınızda olmayı hedefliyoruz. Kurucumuz Özgür Gündüz’ün, sektöre işinin ehli profesyoneller kazandırma vizyonu doğrultusunda çalışmaktan gurur duyuyor, Clicks’us Akademi serüvenine başlıyoruz!
KURUCU

ÖZGÜR GÜNDÜZ

Beykent Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünden mezun olduktan sonra meslek hayatına başladı. +4 yıllık yazılım deneyiminden sonra ‘kıdemli yazılım uzmanı’ olarak çeşitli projelerde görev aldı.

2016 yılında kendi ajansı olan Clicks’us Digital’i kurdu. 7 yıllık ajans tecrübesi ve sektöre yaptığı katkılarla birçok dijital pazarlama ödülüne layık görüldü. Clicks’us bünyesinde Clicks’us Akademi’yi kurarak dijital dünyaya yeni profesyoneller yetiştirmeyi amaçlamaktadır.

ozgur gunduz
clicksus-kerim
AJANS DİREKTÖRÜ

KERİM ATASU

Beykent Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünden mezun olduktan sonra meslek hayatına başladı. Sektörde geçirdiği 4 yılın ardından Clicks’us Digital bünyesinde takım lideri olarak görevine başladı.7 yılda edindiği ajans tecrübesi ile birlikte Clicks’us Digital’in Ajans Direktörü oldu. Tecrübelerini ve sektör hakkındaki derin bilgilerini Clicks’us Akademi bünyesinde paylaşarak sektörde çalışmak isteyenler için mentorlük görevini üstlenmeyi amaçlamaktadır.
SEO UZMANI

YAĞIZ AKÇINAR

Balıkesir Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünden mezun olan Yağız, SEO alanında 3 yılı aşkın çalışmalar yapmakta. Meslek hayatı boyunca büyük markalardan kazandığı tecrübeleri Clicks’us Akademi bünyesinde aktarmaya devam edecek.
clicksus-yagiz
clicksus-selimcan-engin
SEO UZMANI

SELİMCAN ENGİN

İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesinden mezun oldu. SEO hayatına 3 yıl önce Clicks’us Dijital’deki stajıyla başladı. Başarılı bir staj serüveninden sonra SEO Analist olarak işe başladı. Sektördeki 3.yılını tamamlamak üzere olan Selimcan, şu an SEO Specialist olarak görevine devam etmektedir. Organizasyon ve pazarlama sektöründeki başarılarına Clicksus Akademi bünyesinde devam edecektir.
DİJİTAL PAZARLAMA UZMANI

DEMET AKKOÇ

Kırklareli Üniversitesi Bilgi Yönetimi bölümünden mezun oldu. Sektöre 2017 yılında WordPress Specialist olarak başladı. Serüveninde bir çok alanda eğitim alarak devam etti. Clicksus ailesine 1 yıl önce katıldı. WordPress developer olarak başladığı ajansımızda eğitimlerinden sonra, dijital pazarlama uzmanı olarak devam etmektedir.Organizasyon ve pazarlama sektöründeki başarılarına Clicksus Akademi bünyesinde devam edecektir.
clicksus-demet-akkoc
01
Radical Integrity

Our people truly care for our work and for each other.

02
People First

We believe that a culture will build a thriving company.

03
Process Perfection

We’re driven to becoming the best version of ourselves.

Why Choose Us

Work with a Dedicated
SEO Company

From keyword research to technical auditing to site migration, our team of technical SEOs are true experts in their field.
Keyword Research 70%
Technical SEO Audit 80%
Content Optimization 60%
about image2 1

SİZİ ARAYALIM


    SİZİ ARAYALIM

    Eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için formu doldurabilirsiniz